Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 530EC125M000DGR
530EC125M000DGR
530EC125M000DGR Skyworks Solutions Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 121mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530EC125M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 121mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530EC125M000DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530EC125M000DGR 530EC125M000DGR Hersteller : Silicon Labs si530-7353.pdf Standard Clock Oscillators Si530 2.5V LVPECL 20ppm tl, 125MHz