530FC125M000DG
530FC125M000DG Skyworks Solutions, Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
auf Bestellung 2590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530FC125M000DG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530FC125M000DG 530FC125M000DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz