Produkte > SILICON LABS > 530KA622M040DGR
530KA622M040DGR Silicon Labs
si530.pdf
Hersteller: Silicon Labs
530KA622M040DGR 530KAXXX
Anzahl je Verpackung: 250 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 530KA622M040DGR Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 622.0400MHZ CML SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 622.04 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 530KA622M040DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
530KA622M040DGR 530KA622M040DGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 622.0400MHZ CML SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 622.04 MHz