Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 531BB212M500DGR
531BB212M500DGR
531BB212M500DGR Skyworks Solutions Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: OSC XO 212.000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531BB212M500DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: OSC XO 212.000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm).