531FB200M000DG
531FB200M000DG Skyworks Solutions, Inc.
Si530_31-2507572.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 10-1417 MHz
auf Bestellung 235 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531FB200M000DG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
531FB200M000DG 531FB200M000DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 200 MHz