Produkte > SILICON LABS > 531FB45M0000DG
531FB45M0000DG Silicon Labs
si530.pdf
Hersteller: Silicon Labs
531FB45M0000DG 531FB45M0000
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531FB45M0000DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 45.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 45 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 531FB45M0000DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
531FB45M0000DG 531FB45M0000DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 45.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 45 MHz