Produkte > SILICON LABS > 531KA300M000DG
531KA300M000DG Silicon Labs
si530.pdf
Hersteller: Silicon Labs
oscillator 531KA300M000
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531KA300M000DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 300.0000MHZ CML SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 108mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 300 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 531KA300M000DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
531KA300M000DG 531KA300M000DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 300.0000MHZ CML SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 108mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 300 MHz