531KB148M500DG
531KB148M500DG Skyworks Solutions, Inc.
si530.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 10-1417 MHz
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 531KB148M500DG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ CML SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 531KB148M500DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
531KB148M500DG Hersteller : Silicon Labs si530.pdf 531KB148M500DG 531XX
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
531KB148M500DG 531KB148M500DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si530.pdf Description: XTAL OSC XO 148.5000MHZ CML SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Frequency: 148.5 MHz