Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 540BAA100M000BBG
540BAA100M000BBG
540BAA100M000BBG Skyworks Solutions Inc.
si540-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 111mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Part Status: Not For New Designs
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 486 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 540BAA100M000BBG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 111mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Part Status: Not For New Designs, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 540BAA100M000BBG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
540BAA100M000BBG Hersteller : Skyworks si540-skyworks.pdf Кварцовий генератор XO smd, F = 100 МГц, Iживл = 111 мА, Uживл, В = 1,8, 2,5, 3,3, Стаб. ч-ти, ppm = 20, Тексп, °C = -40...+85, Тип вих. = LVDS,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 5.0x3.2mm(SMD-6) Од. вим: шт