Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 540BCA165M000ACGR
540BCA165M000ACGR
540BCA165M000ACGR Skyworks Solutions Inc.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±7ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 111mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm)
Frequency: 165 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 540BCA165M000ACGR Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±7ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 111mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm), Frequency: 165 MHz, Base Resonator: Crystal.