Produkte > SILICON LABS > 545AAA125M000BAG
545AAA125M000BAG
545AAA125M000BAG Silicon Labs
si545_datasheet-1666315.pdf
Hersteller: Silicon Labs
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; Single frequency XO; 0.2-1500 MHz
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 545AAA125M000BAG Silicon Labs
Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 153mA, Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Weitere Produktangebote 545AAA125M000BAG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
545AAA125M000BAG 545AAA125M000BAG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. si545-datasheet.pdf Description: XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 153mA
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Frequency: 125 MHz