Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5487BP15C675001E
5487BP15C675001E
5487BP15C675001E Johanson Technology Inc.
5487BP15C675.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 675MHz
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5487BP15C675001E Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.5GHz Center, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 675MHz, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote 5487BP15C675001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5487BP15C675001E 5487BP15C675001E Hersteller : Johanson Technology Inc. 5487BP15C675.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 5.5GHZ 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.5GHz Center
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 675MHz
Height (Max): 0.037" (0.95mm)