Produkte > SILICON LABS > 550AD155M520DG
550AD155M520DG Silicon Labs
Si550.pdf
Hersteller: Silicon Labs
VOLTAGE-CONTROLLED CRYSTAL OSCILLATOR (VCXO) 10 MHZ TO 1.4 GHZ 550XX
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550AD155M520DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 130mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±80ppm, Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 550AD155M520DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
550AD155M520DG 550AD155M520DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si550.pdf Description: XTAL OSC VCXO 155.5200MHZ LVPECL
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 130mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±80ppm
Frequency: 155.52 MHz