Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 550AE460M800DGR
550AE460M800DGR
550AE460M800DGR Skyworks Solutions Inc.
Si550.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 460.8000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 130mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±25ppm
Frequency: 460.8 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550AE460M800DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 460.8000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 130mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±25ppm, Frequency: 460.8 MHz, Base Resonator: Crystal.