Produkte > SILICON LABS > 550BF200M000DGR
550BF200M000DGR Silicon Labs
Si550.pdf
Hersteller: Silicon Labs
550BF200M000DGR 550BF200M000
Anzahl je Verpackung: 250 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550BF200M000DGR Silicon Labs
Description: XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 200 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 550BF200M000DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
550BF200M000DGR 550BF200M000DGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si550.pdf Description: XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 200 MHz