Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 550BF240M000DGR
550BF240M000DGR
550BF240M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Si550.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 108mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 240 MHz
Base Resonator: Crystal
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550BF240M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 108mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 240 MHz, Base Resonator: Crystal, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5).