Produkte > SILICON LABS > 550CA49M1250DG
550CA49M1250DG Silicon Labs
Si550.pdf
Hersteller: Silicon Labs
550CA49M1250DG 550CA49M1250
Anzahl je Verpackung: 25 Stücke
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550CA49M1250DG Silicon Labs
Description: XTAL OSC VCXO 49.1250MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±100ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 49.125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 550CA49M1250DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
550CA49M1250DG 550CA49M1250DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si550.pdf Description: XTAL OSC VCXO 49.1250MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±100ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 49.125 MHz