Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 550CE38M8800DGR
550CE38M8800DGR
550CE38M8800DGR Skyworks Solutions
si550.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator VCXO 38.88MHz ±20ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 550CE38M8800DGR Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC VCXO 38.8800MHZ CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 98mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±25ppm, Frequency: 38.88 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 550CE38M8800DGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
550CE38M8800DGR 550CE38M8800DGR Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si550.pdf Description: XTAL OSC VCXO 38.8800MHZ CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 98mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±25ppm
Frequency: 38.88 MHz