Produkte > TE CONNECTIVITY > 55A0112-18-6
55A0112-18-6
55A0112-18-6 TE Connectivity
eng_cs_1654025_sec9_spec55_0313.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Hook-up Wire 18AWG 1.57mm Silver Coated Copper Blue 1000V
auf Bestellung 10300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 191
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 55A0112-18-6 TE Connectivity
Description: HOOK-UP STRND 18AWG 600V BLUE, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/30, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.060" (1.52mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: Blue, Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500.
Weitere Produktangebote 55A0112-18-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
55A0112-18-6 55A0112-18-6 Hersteller : TE Connectivity eng_cs_1654025_sec9_spec55_0313.pdf Hook-up Wire 18AWG 1.57mm Silver Coated Copper Blue 1000V
auf Bestellung 10300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
55A0112-18-6 55A0112-18-6 Hersteller : TE Connectivity Raychem Cable Protection DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55A0112&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: HOOK-UP STRND 18AWG 600V BLUE
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/30
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.060" (1.52mm)