55A0712-22-90 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55A0712&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT/BLACK
Packaging: Bulk
Voltage: 1000V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.062" (1.57mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.014" (0.35mm)
Conductor Material: Copper, Silver Coated
Jacket Color: White, Black Stripe
Part Status: Active
Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 55A0712-22-90 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT/BLACK, Packaging: Bulk, Voltage: 1000V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.062" (1.57mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.014" (0.35mm), Conductor Material: Copper, Silver Coated, Jacket Color: White, Black Stripe, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-22759 and MIL-C-27500.
Weitere Produktangebote 55A0712-22-90
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
55A0712-22-90 Hersteller : TE Connectivity / Raychem DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55A0712&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Hook-up Wire 22AWG CL INSL HD GP 1000V