Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 560AAB2480M00CCG
560AAB2480M00CCG Skyworks Solutions Inc.
si560_datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 160mA
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 2.48 GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 560AAB2480M00CCG Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 160mA, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 2.48 GHz, Base Resonator: Crystal.