Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS, INC. > 560CAA125M000ABG
560CAA125M000ABG
560CAA125M000ABG Skyworks Solutions, Inc.
si560_datasheet-2507532.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions, Inc.
Standard Clock Oscillators Differential/single-ended; Single frequency XO; 0.2-3000 MHz
auf Bestellung 26 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 560CAA125M000ABG Skyworks Solutions, Inc.
Description: XTAL OSCILLATOR, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 135mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm), Part Status: Not For New Designs, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 560CAA125M000ABG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
560CAA125M000ABG Hersteller : Skyworks Solutions si560-datasheet.pdf Ultra Low Jitter Any-Frequency XO (90 fs), 0.2 to 3000 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 135mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm)
Part Status: Not For New Designs
Frequency: 125 MHz