Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 565AAA700M000ABGR
565AAA700M000ABGR
565AAA700M000ABGR Skyworks Solutions Inc.
si565-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: SINGLE ULTRA LOW JITTER VCXO
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 170mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 700 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 565AAA700M000ABGR Skyworks Solutions Inc.
Description: SINGLE ULTRA LOW JITTER VCXO, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 170mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 700 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 565AAA700M000ABGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 170mA
Frequency: 700 MHz