Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 565BAA208M000BBGR
565BAA208M000BBGR
565BAA208M000BBGR Skyworks Solutions Inc.
si565-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: SINGLE ULTRA LOW JITTER VCXO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V
Current - Supply (Max): 167mA
Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 208 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 565BAA208M000BBGR Skyworks Solutions Inc.
Description: SINGLE ULTRA LOW JITTER VCXO, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V, 2.5V, 3.3V, Current - Supply (Max): 167mA, Height - Seated (Max): 0.052" (1.33mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 208 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 565BAA208M000BBGR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Type: VCXO
Frequency Stability: ±20ppm
Current - Supply (Max): 167mA
Frequency: 208 MHz