Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 565BCA320M000ACG
565BCA320M000ACG
565BCA320M000ACG Skyworks Solutions Inc.
si565-datasheet.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 320.0000MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 140mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm)
Absolute Pull Range (APR): ±20ppm
Frequency: 320 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 565BCA320M000ACG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 320.0000MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 140mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.43mm), Absolute Pull Range (APR): ±20ppm, Frequency: 320 MHz, Base Resonator: Crystal.