Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 5697CR45A0360001U
5697CR45A0360001U
5697CR45A0360001U Johanson Technology Inc.
5697CR45A0360.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.67GHZ 5SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.337" L x 0.152" W (8.56mm x 3.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.67GHz
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 360MHz
Ripple: 1.3dB
Height (Max): 0.124" (3.15mm)
auf Bestellung 746 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5697CR45A0360001U Johanson Technology Inc.
Description: RF FILTER BAND PASS 5.67GHZ 5SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.337" L x 0.152" W (8.56mm x 3.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 5.67GHz, Insertion Loss: 2.5dB, Bandwidth: 360MHz, Ripple: 1.3dB, Height (Max): 0.124" (3.15mm).
Weitere Produktangebote 5697CR45A0360001U
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5697CR45A0360001U 5697CR45A0360001U Hersteller : Johanson Technology Inc. 5697CR45A0360.pdf Description: RF FILTER BAND PASS 5.67GHZ 5SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 5.67GHz
Insertion Loss: 2.5dB
Bandwidth: 360MHz
Ripple: 1.3dB
Height (Max): 0.124" (3.15mm)