Produkte > GRAYHILL > 56A30-01-1-04N
56A30-01-1-04N
56A30-01-1-04N Grayhill
7db2d6_2c8deab39a7144c08c5b0e21ad787e6a.pdf
Hersteller: Grayhill
Switch Rotary SP4T 4 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 56A30-01-1-04N Grayhill
Description: SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 4, Termination Style: Solder Lug, Actuator Length: 9.53mm, Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP4T, Contact Material: Brass, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Fixed, Depth Behind Panel: 12.19mm, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 22 Stücke:
Lieferzeit 94-98 Tag (e)
Anzahl Preis
56A30-01-1-04N Hersteller : Grayhill Inc. 56-Datasheet Description: SWITCH ROTARY 4POS 200MA 115V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 4
Termination Style: Solder Lug
Actuator Length: 9.53mm
Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP4T
Contact Material: Brass
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Fixed
Depth Behind Panel: 12.19mm
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V