Produkte > GRAYHILL INC. > 56DP30-01-1-AJN
56DP30-01-1-AJN
56DP30-01-1-AJN Grayhill Inc.
grhls00750_1-2289232.pdf
Hersteller: Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V
Packaging: Bulk
Contact Finish: Silver
Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole
Number of Positions: 2 ~ 12
Termination Style: PC Pin
Actuator Length: 9.53mm
Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia)
Angle of Throw: 30°
Number of Decks: 1
Number of Poles per Deck: 1
Circuit per Deck: SP12T
Contact Material: Brass
Contact Timing: Non-Shorting (BBM)
Index Stops: Adjustable
Depth Behind Panel: 9.58mm
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 115 V
Voltage Rating - DC: 30 V
auf Bestellung 367 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 56DP30-01-1-AJN Grayhill Inc.
Description: SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V, Packaging: Bulk, Contact Finish: Silver, Current Rating (Amps): 200mA (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Number of Positions: 2 ~ 12, Termination Style: PC Pin, Actuator Length: 9.53mm, Actuator Type: Flatted (3.17mm Dia), Angle of Throw: 30°, Number of Decks: 1, Number of Poles per Deck: 1, Circuit per Deck: SP12T, Contact Material: Brass, Contact Timing: Non-Shorting (BBM), Index Stops: Adjustable, Depth Behind Panel: 9.58mm, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 115 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
56DP30-01-1-AJN 56DP30-01-1-AJN Hersteller : Grayhill 7db2d6_2c8deab39a7144c08c5b0e21ad787e6a.pdf Switch Rotary SP12T 12 Flatted Shaft PC Pins 0.2A 115VAC 30VDC
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
56DP30-01-1-AJN 56DP30-01-1-AJN Hersteller : GRAYHILL 20298.pdf Description: GRAYHILL - 56DP30-01-1-AJN - Drehschalter, 12 Positionen, 1-polig, 30 °, 200 mA, 115 V, 56 Series
tariffCode: 85365015
Schaltwinkel: 30°
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Anzahl der Schalterpositionen: 12 Positionen
AC-Kontaktstrom, max.: 200mA
DC-Kontaktspannung, max.: 30V
euEccn: NLR
DC-Kontaktstrom, max.: 200mA
Beleuchtung: Nicht beleuchtet
Polzahl: 1-polig
AC-Kontaktspannung, max.: 115V
Produktpalette: 56 Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 1 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
56DP30-01-1-AJN Hersteller : Grayhill grhls00750_1-2289232.pdf SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V Група товару: Клемники Од. вим: шт