Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS > 595BD209M345DG
595BD209M345DG
595BD209M345DG Skyworks Solutions
si595.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions
Oscillator VCXO 209.345MHz ±20ppm (Stability) LVDS 55% 3.3V 6-Pin SMD Coil Tape
Produktbewertung abgeben
Technische Details 595BD209M345DG Skyworks Solutions
Description: XTAL OSC VCXO 209.3450MHZ LVDS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 110mA, Supplier Device Package: 6-SMD (7x5), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±100ppm, Frequency: 209.345 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote 595BD209M345DG
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
595BD209M345DG 595BD209M345DG Hersteller : Skyworks Solutions Inc. Si595.pdf Description: XTAL OSC VCXO 209.3450MHZ LVDS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 110mA
Supplier Device Package: 6-SMD (7x5)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±100ppm
Frequency: 209.345 MHz