Produkte > SKYWORKS SOLUTIONS INC. > 595HB100M000DGR
595HB100M000DGR
595HB100M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Si595.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CML
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CML
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 120mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±110ppm
Frequency: 100 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 595HB100M000DGR Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ CML, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CML, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 120mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±110ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.