595PG27M0000DG
595PG27M0000DG Skyworks Solutions Inc.
Si595.pdf
Hersteller: Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Absolute Pull Range (APR): ±35ppm
Frequency: 27 MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 595PG27M0000DG Skyworks Solutions Inc.
Description: XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ CMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 100mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Absolute Pull Range (APR): ±35ppm, Frequency: 27 MHz, Base Resonator: Crystal.