596FQ001101DG
596FQ001101DG Skyworks Solutions Inc.
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Output: LVDS
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±20ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Height: 0.052" (1.33mm)
Current - Supply (Max): 110mA
Frequency - Output 1: 148.35164MHz
Frequency - Output 2: 148.5MHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details 596FQ001101DG Skyworks Solutions Inc.
Description: DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED DUAL F, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Output: LVDS, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±20ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Height: 0.052" (1.33mm), Current - Supply (Max): 110mA, Frequency - Output 1: 148.35164MHz, Frequency - Output 2: 148.5MHz, Base Resonator: Crystal.