Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KMC14CAS-AU_R1_000A1
5KMC14CAS-AU_R1_000A1
5KMC14CAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
5KMC12AS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 216A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6400 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC14CAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 216A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 14V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.6V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 23.2V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
5KMC14CAS-AU_R1_000A1 5KMC14CAS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 5KMC12AS_AU_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, bidirectional, VRWM 14V, 5KW, SMC
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Diode: TVS; 5kW; 15.6÷17.2V; 216A; bidirectional; SMC; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 5kW
Max. off-state voltage: 14V
Breakdown voltage: 15.6...17.2V
Max. forward impulse current: 216A