Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KMC24CAS_R1_00001
5KMC24CAS_R1_00001
5KMC24CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
5KMC12AS_Series.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 129A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC24CAS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 129A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
5KMC24CAS_R1_00001 5KMC24CAS_R1_00001 Hersteller : Panjit 5KMC12AS_Series-3196374.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, bidirectional, VRWM 24V, 5KW, SMC
Produkt ist nicht verfügbar
5KMC24CAS-R1-00001 5KMC24CAS-R1-00001 Hersteller : Panjit ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 5KW 24V