Produkte > PANJIT > 5KMC30AS_R1_00001
5KMC30AS_R1_00001
5KMC30AS_R1_00001 Panjit
5KMC12AS_Series.pdf
Hersteller: Panjit
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, unidirectional, VRWM 30V, 5KW, SMC
auf Bestellung 800 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC30AS_R1_00001 Panjit
Description: TVS, UNIDIRECTIONAL, VRWM 30V, 5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KMC30AS_R1_00001 Hersteller : Panjit International Inc. 5KMC12AS_Series.pdf Description: TVS, UNIDIRECTIONAL, VRWM 30V, 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 7200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1