Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KMC43AS-AU_R1_000A1
5KMC43AS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
5KMC12AS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS, UNIDIRECTIONAL, VRWM 43V, 5
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC43AS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS, UNIDIRECTIONAL, VRWM 43V, 5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KMC43AS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit International Inc. 5KMC12AS-AU_SERIES.pdf Description: TVS, UNIDIRECTIONAL, VRWM 43V, 5
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
5KMC43AS-AU_R1_000A1 5KMC43AS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 5KMC12AS_AU_SERIES-3196291.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, unidirectional, VRWM 43V, 5KW, SMC