Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KMC43AS_R1_00001
5KMC43AS_R1_00001
5KMC43AS_R1_00001 Panjit International Inc.
5KMC12AS_Series.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 47.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC43AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 72.1A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 43V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 47.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 69.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
5KMC43AS_R1_00001 5KMC43AS_R1_00001 Hersteller : Panjit 5KMC12AS_Series-3196374.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, unidirectional, VRWM 43V, 5KW, SMC
Produkt ist nicht verfügbar
5KMC43AS-R1-00001 5KMC43AS-R1-00001 Hersteller : Panjit ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 5KW 43V