Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KMC45AS-AU_R1_000A1
5KMC45AS-AU_R1_000A1
5KMC45AS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
5KMC12AS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 68.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 6400 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KMC45AS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 68.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 45V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 50V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 72.7V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 50V
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
auf Bestellung 7190 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
5KMC45AS-AU_R1_000A1 5KMC45AS-AU_R1_000A1 Hersteller : Panjit 5KMC12AS_AU_SERIES.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, unidirectional, VRWM 45V, 5KW, SMC