Produkte > VISHAY > 5KP100AE3/54
5KP100AE3/54
5KP100AE3/54 Vishay
5kp85a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP100AE3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KP100AE3/54 5KP100AE3/54 Hersteller : Vishay 5kp85a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 100V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
auf Bestellung 4000 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1200 Stücke:
5KP100A-E3/54 5KP100A-E3/54 Hersteller : Vishay Semiconductors 5kp8_5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 100V Unidirect
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 6
auf Bestellung 4 Stücke:
5KP100A-E3/54 5KP100A-E3/54 Hersteller : Vishay doc88308.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 100V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R