Produkte > VISHAY > 5KP100A-E3/73
5KP100A-E3/73
5KP100A-E3/73 Vishay
doc88308.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 5KW 2-Pin Case P-600 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP100A-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 100VWM 162VC P600, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5KP100A-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KP100A-E3/73 5KP100A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88308.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 100V 5KW 2-Pin Case P-600 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 30.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
5KP100A-E3/73 5KP100A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors 5KP5.0%20thru%205KP188A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 100V Unidirect