Produkte > VISHAY > 5KP22A-E3/54
5KP22A-E3/54
5KP22A-E3/54 Vishay
5kp85a.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 22V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R
auf Bestellung 411 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 216
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP22A-E3/54 Vishay
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 141A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
5KP22A-E3/54 5KP22A-E3/54 Hersteller : Vishay 5kp85a.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 22V 5KW 2-Pin Case P-600 T/R
auf Bestellung 411 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 117
5KP22A-E3/54 5KP22A-E3/54 Hersteller : Vishay General Semiconductor 5kp8_5a.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 22V Unidirect
auf Bestellung 755 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 141A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 867 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1