Produkte > VISHAY > 5KP30A-E3/73
5KP30A-E3/73
5KP30A-E3/73 Vishay
doc88308.pdf
Hersteller: Vishay
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 5KW 2-Pin Case P-600 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP30A-E3/73 Vishay
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC P600, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 5KP30A-E3/73
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 103A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
5KP30A-E3/73 5KP30A-E3/73 Hersteller : Vishay General Semiconductor 5KP5.0 thru 5KP188A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 30V Unidirect
5KP30A-E3/73 5KP30A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors 5KP5.0 thru 5KP188A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 30V Unidirect