5KP33A-E3/73
5KP33A-E3/73 Vishay General Semiconductor
5KP5.0%20thru%205KP188A.pdf
Hersteller: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 33V Unidirect
auf Bestellung 498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP33A-E3/73 Vishay General Semiconductor
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC P600, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 93.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 93.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
5KP33A-E3/73 5KP33A-E3/73 Hersteller : Vishay Semiconductors 5KP5.0%20thru%205KP188A.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W 33V Unidirect
auf Bestellung 488 Stücke:
5KP33A-E3/73 5KP33A-E3/73 Hersteller : Vishay doc88308.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 33V 5KW 2-Pin Case P-600 Ammo
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1