Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 5KP36CA_R2_00001
5KP36CA_R2_00001
5KP36CA_R2_00001 Panjit International Inc.
5KP_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC P600
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 85A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 5KP36CA_R2_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 85A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
5KP36CA_R2_00001 5KP36CA_R2_00001 Hersteller : Panjit 3AA5B77A6EFDE14C55482969B2C7DA7B1D44C35F2F23BEBD667CFFAAB098E902.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 5000W,Transient Voltage Suppressors,P-600,36V,BI