Produkte > KYOCERA AVX > 600F0R7AT250XT
600F0R7AT250XT
600F0R7AT250XT KYOCERA AVX
600F.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 0.7 pF
auf Bestellung 7970 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600F0R7AT250XT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 0.7 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600F0R7AT250XT 600F0R7AT250XT Hersteller : ATC / KYOCERA AVX 600F-2529279.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 0.7pF NP0
auf Bestellung 510 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
600F0R7AT250XT 600F0R7AT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 0.7pF NP0
auf Bestellung 1673 Stücke:
600F0R7AT250XT 600F0R7AT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F.pdf Description: CAP CER 0.7PF 250V C0G/NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 0.7 pF