Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 600F110JT250XT
600F110JT250XT
600F110JT250XT KYOCERA AVX Components
2600f.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 11pF 250V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600F110JT250XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 11 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600F110JT250XT 600F110JT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F.pdf Description: CAP CER 11PF 250V C0G/NP0 0805
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 11 pF
auf Bestellung 4524 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
600F110JT250XT 600F110JT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F-2899696.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 11pF 5% NP0
auf Bestellung 2632 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
600F110JT250XT 600F110JT250XT Hersteller : ATC / KYOCERA AVX 600F-2529279.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 11pF 5% NP0
600F110JT250XT 600F110JT250XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 2600f.pdf Cap Ceramic 11pF 250V C0G 5% Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 11 pF