Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 600F220FT250XT
600F220FT250XT
600F220FT250XT KYOCERA AVX Components
2600f.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 22pF 250V C0G 1% Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600F220FT250XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.051" (1.30mm), Capacitance: 22 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600F220FT250XT 600F220FT250XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 2600f.pdf Cap Ceramic 22pF 250V C0G 1% Pad SMD 0805 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
600F220FT250XT 600F220FT250XT Hersteller : ATC / Kyocera AVX 600F-2899696.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 22pF 1% NP0
600F220FT250XT 600F220FT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F.pdf Description: CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.051" (1.30mm)
Capacitance: 22 pF
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Voltage - Rated: 250V
Capacitance: 22 pF
Produkt ist nicht verfügbar
600F220FT250XT 600F220FT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600F.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 22pF 1% NP0