600L1R0AT200T
600L1R0AT200T KYOCERA AVX Components
600l.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1pF 200V C0G 0.05pF Pad SMD 0402 125°C T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600L1R0AT200T KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 1 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600L1R0AT200T 600L1R0AT200T Hersteller : KYOCERA AVX 600L-2899701.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 200V 1pF Tol 0.05pF
auf Bestellung 39555 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
600L1R0AT200T Hersteller : ATC 600L.pdf SMD
600L1R0AT200T 600L1R0AT200T Hersteller : KYOCERA AVX 600L.pdf Description: CAP CER 1PF 200V C0G/NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 1 pF