Produkte > KYOCERA AVX > 600L220JT200T
600L220JT200T
600L220JT200T KYOCERA AVX
600L-2899701.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Silicon RF Capacitors / Thin Film 200V 22pF Tol 5%
auf Bestellung 12625 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600L220JT200T KYOCERA AVX
Description: CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.024" (0.60mm), Capacitance: 22 pF.
Weitere Produktangebote 600L220JT200T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600L220JT200T 600L220JT200T Hersteller : KYOCERA AVX Components 600l.pdf Cap Ceramic 22pF 200V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C Ultra Low ESR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
600L220JT200T 600L220JT200T Hersteller : KYOCERA AVX 600L.pdf Description: CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.024" (0.60mm)
Capacitance: 22 pF