Produkte > KYOCERA AVX > 600S3R6AT250XT
600S3R6AT250XT
600S3R6AT250XT KYOCERA AVX
600S.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.6PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.05pF
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.6 pF
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 600S3R6AT250XT KYOCERA AVX
Description: CAP CER 3.6PF 250V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.05pF, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.6 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
600S3R6AT250XT 600S3R6AT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600S.pdf Description: CAP CER 3.6PF 250V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.05pF
Voltage - Rated: 250V
Part Status: Active
Capacitance: 3.6 pF
auf Bestellung 3810 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
600S3R6AT250XT 600S3R6AT250XT Hersteller : KYOCERA AVX 600S-2899769.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 3.6pF
600S3R6AT250XT 600S3R6AT250XT Hersteller : ATC / KYOCERA AVX 600S-2899769.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 250volts 3.6pF
600S3R6AT250XT 600S3R6AT250XT Hersteller : American Technical Ceramics (ATC) 600s-237911.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 3.6pF
auf Bestellung 677 Stücke:
600S3R6AT250XT 600S3R6AT250XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 600s.pdf Cap Ceramic 3.6pF 250V C0G 0.05pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R
auf Bestellung 76 Stücke:
auf Bestellung 76 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar